Op 30 augustus 2025 heeft Gebedsgroep Waterringen samen met de St. Elisabeth Parochie een Celebratedag verzorgd in de parochiekerk St. Jan de Doper te Wateringen. Thema: Gods kracht – onze vreugde.
Anton Ruiter sprak indringend over de liefde van God de Vader, zoals hij die 54 jaar geleden bij de geboorte van hun eerste kind op een bijzondere wijze is gaan ervaren. Hij gaf ook een toelichting bij de icoon van de Drie-eenheid met de drie personen die bij Abraham gastvrijheid vonden. Anton illustreerde Gods liefde met zijn ervaringen als spreker in Afrika en India.
Voorganger in de Eucharistieviering was pater Marius Razafimandimby, afkomstig van het eiland Madagaskar en werkzaam in de parochiekerk Maria en Jozef aan de Vliet. Lees hier zijn bemoedigende homilie.
Er waren drie workshops
Workshop priester Ad van Luyn
Pastor Ad van Luijn over heilig worden in ons gewone leven.
Shirley S. Zichem over lofprijzing
Anton Ruiter over de doop in de Heilige Geest
In 2023 en 2022 verzorgden zij eerder een Celebratedag, een feest van ontmoeting en lofprijzing.
Zoals een steen in het water om zich heen kringen verspreidt, zo heeft deze groep vanuit haar verbondenheid met God, al 42 jaar licht van God mogen uitstralen in allerlei kringen om zich heen.
Het was in de St. Jan de Doperkerk, Herenstraat 162, Wateringen.
Programma:
9.30 uur Ontmoeting, thee en koffie
10.30 uur Welkom en lofprijzing
11.15 uur Inleiding door Anton Ruiter – de liefde van God de Vader
12.00 uur Aanbidding en biechthoren
12.30 uur Lunchpauze
13.30 uur Workshops
14.30 uur Pauze
15.00 uur Eucharistieviering
16.00 uur Sluiting
Organisatoren: Els Rodenburg, Nel Koeleman e.a. Deze dag werd geleid door diaken Walther Burgering